×

3 książki, które polecam na lato.

 
     Lato, urlop, wakacje. Nie ważne jak nazwiesz ten czas - ważne jak go spożytkujesz! Czy jest coś lepszego niż książka w towarzystwie mrożonej kawy/herbaty, czytana na kocu/w łóżku, na egzotycznej plaży/swojskiej łące? Mam dziś dla Was propozycje książkowe i nie możecie mieć mi za złe, że wszystkie to romanse. Lato to idealny czas na miłość, albo chociaż na mały wakacyjny flirt!

     1. Ostatnia piosenka, Nicholas Sparks

Zbuntowana nastolatka, chłopak z dobrego domu, lato, nadmorskie miasteczko i miłość. Czego chcieć więcej? Przygotujcie zapas chusteczek, przy tej książce pojawią się łzy radości i smutku. Najważniejsze, że jest to naprawdę mądra historia. Choć nastolatki na pewno lepiej utożsamią się z główną bohaterką i jej przeżyciami, to taka miłość może się Wam przydarzyć w każdym wieku. 

     2. Zatoka trujących jabłuszek, Monika Szwaja

Opisać  książkę w jednym zdaniu? Chyba się nie da ale spróbuje. Osiemnaście osób płynie w rejs na Karaiby. Przyjaciółki "w średnim wieku", ich dzieci, matki, mężowie, partnerzy, a z nimi ich kłopoty i przygody, co daje dużo śmiechu. To dalszy ciąg cudownej powieści "Klub mało używanych dziewic". Wybrałam tę właśnie część ze względu na rejs po Karaibach i wakacyjny klimat. Ta pozycji; tak jak każda książka Pani Moniki; zapewni Wam tony śmiechu i masę radości z czytania.  

     3. Jedz, módl się, kochaj, Elizabeth Gilbert 

Książka o tym jak znaleźć siebie, kiedy się człowiek pogubił. Piękna, mądra, romantyczna historia pełna niezwykłych miejsc i dalekich podróży. Bliska chyba każdej z Nas. Młodym kobietom może pokazać, że to co wydaję nam się spełnieniem marzeń wcale nim nie jest. Główna bohaterka odkrywając siebie burzy wyobrażenia innych ludzi o współczesnej kobiecie sukcesu. 


     A wy macie swoje ulubione wakacyjne książki? Podzielcie się w komentarzach, chętnie uzupełnię tę listę. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Prowadzenie dobrego bloga to ciężka praca. Proszę, zostaw po sobie jakiś ślad. Dziękuję, za twój czas poświęcony na ten komentarz :)

Copyright © 2016 zielone smażone pomidory , Blogger